POPAI CE - Nový webový portál Digital Signage

Na české scéně digital signage se objevila databáze reklamních obrazovek. V minulosti zde podobné projekty již byly, jednalo se ale ve většině případů o komerční záležitosti.

Nový portál je aktivita sekce digitální komunikace asociace POPAI CE. Záměrem projektu je podpořit popularizaci oboru digital signage a jeho rostoucí význam v rámci marketingové komunikace. Portál je zároveň jedinečnou příležitostí pro prezentaci digitálních projektů majitelů a provozovatelů těchto systémů (reklamních obrazovek a jejich sítí).  Jeho cílem je rovněž snaha usnadnit zadavatelům reklamy orientaci ve sféře aktuálních projektů digital signage .

Návštěvníci portálu mají možnost vyhledávat jednotlivé systémy digital signage dle uvedených parametrů, geografického umístění a zároveň mohou navázat komunikaci přímo s provozovatelem systému.

Jak již bylo uvedeno, portál slouží přednostně k širšímu zviditelnění a zvýšení znalosti oboru digital signage, a proto je jeho využití  pro registrované firmy i návštěvníky zdarma. Webový portál naleznete na: dsb.popai.cz

Čas ukáže zdali bude tato aktivita úspěšná. Podle našeho názoru má šanci, už jenom z prostého faktu, že se jedná o nekomerční projekt a je garantován asociací POPAI CE.