interaktivní reklama a služba pro zákazníkaRalph Lauren, jeden z inovátorů interaktivních výloh obchodů vytvořil volně použitelnou aplikaci pro iPhone telefony, která majitelům přístrojů dává do ruky nástroj k vytvoření vlastního ragbyového trika. Návrhy trik také vznikají na velkorozměrové dotykové obrazovce umístěné v Ralphově rugby obchodě v New Yorku a San Francisku.

Návrhy trik, které vznikly na interaktivní výloze, nebo za pomocí iPhone aplikace, můžete zaslat k Ralphu Laurenovi, který po uvážení vyrobí nová trika v designu návrhářů z ulice. Myšlenka vznikla díky diskuzím rugbiových nadšenců na facebooku.

Dalším přídavkem aplikace pro iPhone je „navlečení“ nově vytvořeného trika na vlastní fotografii, kde se tvůrce přesvědčí, zda mu navržený design sedne. Uživatel také přes aplikaci může provést objednávku v rugby obchodě.

Ralph Lauren je zajisté vynalézavým podnikatelem a mnohá ocenění Digi awards jeho interaktivní výlohy jen podtrhují hodnotu jeho kreativních projektů interaktivní komunikace se zákazníky.

Zdroj: Digitalsignagetoday.com