ANApoint Poznej svého zákazníka a jeho potřeby. Heslo, kterým by se měla řídit každá firma. Heslo, které známe všichni, ale opravdu se jím i řídíme?

Firma Global Business IT, specializující se na vývoj unikátních nástrojů pro online marketing,  posunula hranice možností, jak tato data získat, o krok kupředu. O krok směrem k digital signage. Tento týden představila svojí novinku ANApoint, která propojuje fyzický a virtuální svět. ANApoint je unikátní zařízení pro bezdotykový sběr informací od dotazovaných respondentů.

Zařízení se skládá z obrazovky, řídícího PC a senzoru pohybu Kinect od společnosti Microsoft. A jak to celé funguje? Nejdříve si připravíte dotazník, který vytvoříte v přiloženém programu. Je to jednoduché a intuitivní. Můžete využít doporučených otázek i grafických šablon nebo vkládat vlastní obrázky či videa. Druhá fáze je pak samotný sběr dat od respondentů.

ANApoint upoutá pozornost kolemjdoucích svou velikostí a nevšedním tvarem. Není třeba se tedy obávat, že by respondenti prošli kolem bez povšimnutí. Samotné vyplnění dotazníku je opět jednoduché a intuitivní. Stačí si stoupnout před pohybové čidlo, zvednout ruku nad ramena, aby si vás ANA chytla a pak už jednoduše vyplňovat dotazník. Snadné a zábavné. A kdybyste v rámci vyplňování náhodou přeci jen tápali, je zde virtuální průvodce Anička, která vždy přispěchá se svojí radou.

Zařízení je navrženo přesně v duchu digital signage: konec papírových dotazníků nebo letáků. Určitě si najde místo na akcích typu konference, výstavy apod. tedy všude tam, kde je třeba zaujmout a získat zpětnou vazbu.ANApoint - ukázka dotazníku